• In English
  • Німеччина й надалі підтримуватиме реформу енергоефективності в Україні, - Геннадій Зубко
    Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 27 листопада 2018 року о 14:36

    В умовах відкритої військової агресії з боку РФ Україна продовжує впроваджувати реформи. І в цьому нам потрібна підтримка європейських країн та міжнародної спільноти. Реформа енергоефективності, прогрес якої презентовано сьогодні на конгресі Німецького енергетичного агентства (DENA) – це успіх України і спільна робота України та Уряду Німеччини. Ми послідовно імплементуємо Директиви ЄС з енергоефективності, насамперед 27-му та 31-шу, і досягли в цьому гарних результатів. Про це сказав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

    «Маємо чіткий сигнал для основних гравців енергетичного ринку Німеччини: Україна - надійний партнер, який послідовно виконує вимоги Угоди про асоціацію з ЄС і рухається до енергонезалежності. Німеччина і надалі підтримуватиме нашу реформу енергоефективності, роботу Фонду енергоефективності та реалізацію спільних проектів – ключовий меседж від німецьких партнерів на конгресі. Дякую за підтримку!» - підкреслив Геннадій Зубко.

    Нагадаємо, 27-29 листопада Геннадій Зубко перебуває з робочим візитом у Німеччині. У рамках поїздки запланована участь у конгресі DENA, III Українсько-німецькому економічному форумі, засіданні Українсько-німецької групи високого рівня, зустріч з Міністром навколишнього середовища, охорони природи і ядерної безпеки Німеччини пані Свеньєю Шульце, відвідування кампуса EUREF, Центру з енергетики, будівництва, архітектури та охорони навколишнього середовища «ZEBAU GmbH», унікального енергоефективного будинку Плюс з E-мобільністю.