• In English
 • Незабаром в Україні має з'явитися Закон про ветеранське підприємництво, – Олександр Порхун
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 29 лютого 2024 року о 09:10

  Незабаром в Україні має з'явитися Закон про ветеранське підприємництво. Про це повідомив виконуючий обов'язки Міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун під час Форуму ветеранського бізнесу “Підтримка ветеранського підприємництва: від національної до регіональної перспективи”.

  Очільник Мінветеранів зазначив, що проект Закону про ветеранське підприємництво вже підготовлений депутатами спільно з Мінветеранів, іншими органами центральної влади, Українським ветеранським фондом, громадським сектором та ветеранами. Наразі він перебуває на розгляді парламентського Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

  “Ми маємо ухвалити Закон України про ветеранське підприємництво. Вже на наступному тижні документ планується включити до порядку денного Комітету для прийняття за основу та винесення до залу Верховної Ради України для голосування у першому читанні. Впевнений, що цей шлях ми пройдемо з гордістю, і новий закон закріпить ветеранське підприємництво на державному рівні", – наголосив Олександр Порхун. 

  Зокрема, законопроект визначає поняття ветеранського підприємництва, принципи державної політики у цій сфері, встановлює види та форми держпідтримки ветеранського бізнесу.

  Детальніше з проектом Закону про ветеранське підприємництво можна ознайомитися за посиланням https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/43186

  Довідково

  Форум ветеранського бізнесу “Підтримка ветеранського підприємництва: від національної до регіональної перспективи” відбувся за підтримки програми “Підтримка організацій громадянського суспільства в Україні”, у межах фінансової підтримки Міністерства закордонних справ і справ Співдружності націй та розвитку Великої Британії, що реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alertert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine.