• In English
 • Необхідна сума коштів для вугільної галузі має бути врахована в бюджеті на наступний рік в повному обсязі, - Герман Галущенко
  Міністерство енергетики України, опубліковано 19 серпня 2021 року о 16:25

  Міністерство енергетики вже підготувало бюджетний запит на наступний рік, в якому прорахована об’єктивна сума, необхідна для своєчасної виплати зарплати шахтарям та стабільної роботи галузі.

  Про це заявив Міністр енергетики Герман Галущенко відкриваючи Пленум ЦК профспілки працівників вугільної промисловості.

  «Необхідна сума коштів для вугільної галузі має бути врахована в бюджеті на наступний рік в повному обсязі, щоб потім не проходити тривалу процедуру виділення додаткових коштів, як це відбувається зараз. Ми вже зробили всі потрібні розрахунки і подали документи до Мінфіну. Звісно, при прийнятті Держбюджету на наступний рік для нас дуже важлива підтримка народних депутатів», - зазначив Герман Галущенко.

  Він також наголосив, що зараз йде активний діалог з ключовими міжнародними партнерами - Німеччиною, Великобританією, які готові підтримувати пілотні проекти в сфері трансформації вугільної галузі.

  «Нам важливо сформувати дорожню карту, як саме мають реалізовуватись ці проекти, який має бути кінцевий результат. Очевидно, що проекти мають бути практичні і забезпечити нові робочі місця. Тому для нас дуже важлива підтримка галузевих профспілок», - наголосив Міністр енергетики.

  Він додав, що Міністерство завжди відкрите до діалогу як для формування спільного бачення розвитку галузі, так і для розв'язання нагальних проблем.