• In English
 • Навчально-спортивна база зимових видів спорту МО України «Тисовець» прийняла чергову групу військовослужбовців-учасників бойових дій з родинами
  Міністерство оборони України, опубліковано 21 травня 2018 року о 11:56

  Понад 50 військовослужбовців-учасників бойових дій, які виконували завдання за призначенням в районі проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі, розпочали оздоровчий збір на базі Навчально-спортивної бази зимових видів спорту Міністерства оборони України «Тисовець».

  За фінансової підтримки Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації у «Тисовці» проходитиме реабілітацію чергова група військовослужбовців ЗС України та членів їх родин.

  Під час відпочинку гірські піхотинці та десантники зі своїми родинами братимуть участь у різноманітних екскурсіях, колективних майстер-класах з малювання та ліплення з тіста.

  Також для учасників збору розроблено маршрути піших та велосипедних прогулянок. В межах психологічної та фізкультурно-спортивної реабілітації вони відвідають сеанси масажу, прийматимуть водні процедури. Окрім того, до їхніх послуг оснащений сучасним професійним обладнанням тренажерний зал. Для молодшого покоління сімей захисників України передбачено цікаві розваги в ігровому залі.

  Слід додати, що четверта зміна оздоровчих зборів відбуватиметься впродовж наступних двох тижнів.