• In English
  • Наталія Бойко провела робочу зустріч з представниками Німецького державного банку розвитку KfW

    Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Наталія Бойко провела робочу зустріч з представниками Німецького державного банку розвитку KfW. Сторони обговорили можливості розширення співробітництва в енергетичній сфері та подальшого залучення інвестицій для впровадження нових проектів.

    Наталія Бойко зазначила, що інтеграція ОЕС України до енергосистеми європейських країн потребує впровадження нових технологічних рішень та заходів з модернізації існуючої інфраструктури ДП «НЕК «Укренерго», відповідно залучення міжнародних фінансових інституцій до реалізації проектів з модернізації підстанцій та електромереж є одним з пріоритетів у роботі.

    Німецька сторона поінформувала, що на сьогодні KfW за дорученням німецького уряду фінансує програми розвитку у всьому світі. Для України надавалися кошти на впровадження проектів з розвитку фінансової системи, забезпечення електроенергією, комунального водозабезпечення та водовідведення, соціальної інфраструктури в громадах, а також захисту навколишнього середовища. Зокрема, виділено кредит на реалізацію проекту реконструкції електричних підстанцій у Східній Україні.