• In English
 • Наступна конференція з питань українських реформ пройде в Канаді, – Олександр Саєнко
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 29 червня 2018 року о 09:20

  Третя конференція з питань реформ в Україні буде проведена в 2019 році в Канаді, повідомив Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко за підсумками конференції в Копенгагені.

  «Я дуже вдячний Міністру закордонних справ Канади Христі Фріланд, яка вже підтвердила, що наступна конференція з питань українських реформ буде проходити в 2019 році саме в цій країні та збере міністрів іноземних справ ЄС, країн «великої сімки», НАТО», - сказав він.

  За словами Олександра Саєнка, в Копенгагені, де 27 червня проходила Друга конференція, представники України мали змогу розповісти про досягнення, реформи, ініціативи, та плани.

  «Конференція зібрала високих гостей з багатьох країн й усі вони висловили підтримку курсу українських реформ. Головне, на чому наголосили наші міжнародні партнери – не звертати з цього курсу, продовжувати реформи, і ми не збираємося зупинятися. Ми маємо ще багато задач до виконання в багатьох сферах економіки, державного управління, та інших. Вже в наступному році ми представимо нові зрушення, ефект від реформ. Ми високо цінуємо підтримку іноземних колег та запевняємо, що будемо рухатись далі, і нам буде що показати на наступній конференції», - наголосив Міністр Кабінету Міністрів України.