• In English
 • Наше завдання з МОЗ ‒ забезпечити закупівлю якісних європейських вакцин та належне їх зберігання для безпечної вакцинації від COVID-19, ‒ Роман Єрмоличев
  Міністерство фінансів України, опубліковано 26 січня 2021 року о 14:34


  25 січня 2021 року відбулась спільна нарада за участі представників Мінфіну та МОЗ щодо обговорення питання закупівель вакцин та виконання інших заходів із протидії коронавірусній хворобі COVID-19 за кредитні кошти та кошти державного бюджету.

  Участь в обговоренні взяли заступник Міністра фінансів Роман Єрмоличев, заступник Міністра охорони здоровʼя з питань європейської інтеграції Ігор Іващенко та заступник Міністра охорони здоров’я Світлана Шаталова.

  «Оскільки МОЗ планує під час здійснення закупівель вакцин оновити спеціалізоване обладнання для їх збереження, звертаємо увагу на необхідності об’єктивного аналізу потреби в регіонах щодо придбання холодильників та термобоксів. Нам також важливо забезпечити всі умови для якісного збереження вакцин, адже кожна гривня платників податків має працювати ефективно насамперед для захисту здоровʼя та життя людей», ‒ наголосив Роман Єрмоличев.

  Під час зустрічі обговорили механізми, терміни та обсяги закупівель вакцин. Наразі готуються відповідні документи в МОЗ для виконання прийнятих під час наради рішень.