• In English
 • Наша мета – бути адресними у подоланні та недопущенні складних життєвих обставин, – Юлія Соколовська
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 17 жовтня 2019 року о 12:22

  Міністерство соціальної політики України планує переходити на більш адресні підходи у подоланні та недопущенні складних життєвих обставин.

  Про це Міністр Юлія Соколовська повідомила на своїй офіційній сторінці у мережі Facebook.

  «Саме інноваційність та зміну підходів у роботі Міністерства соціальної політики ми вважаємо своїм пріоритетом. Ми хочемо більш глибоко знати причини складних життєвих обставин у сім’ях та бути дуже адресними у їх подоланні та недопущенні», – наголосила Міністр.

  За словами очільниці відомства, зараз близько 30% населення України мають дохід нижче прожиткового мінімуму. При цьому в #УрядіТехнократів є багато ініціатив щодо покращення ситуації.

  «Це стосується і реформи прожиткового мінімуму, яку ми запропонували минулого тижня і щодо якої 18 грудня пройдуть парламентські слухання. Це стосується і Указу Президента «Про Цілі сталого розвитку», де подолання бідності є одним із пріоритетів. Це стосується і політики #УрядуТехнократів, спрямованої на підвищення добробуту людей. У нас багато ідей і ми докладемо усіх зусиль, щоб зробити життя українців кращим!» – резюмувала Юлія Соколовська.

  Нагадаємо, 17 жовтня відзначається Міжнародний день боротьби з бідністю. За даними Світового банку, сьогодні в абсолютній бідності живе понад 700 млн людей.