• In English
 • Наш сценарій – зрозумілі зміни і нова якість життя, – Володимир Гройсман
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 11 червня 2019 року о 23:17

  Україна сьогодні має два сценарії розвитку: або відкотити реформи і зануритися у інфляцію та кризові явища, або продовжити реформи і дати українцям нову якість життя. Про це в ефірі «Свободи слова» на телеканалі ICTV сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

  За його словами, сценарії занепаду – відомі. Українці в 90-х роках минулого століття переживали знецінення доходів і неконтрольоване зростання цін. «Це не мій сценарій, – сказав Володимир Гройсман. – Наш сценарій – зростання економіки. Наступні 5 років ми можемо створити основи для зростання середнього класу. А це високооплачуваний вчитель, лікар, військовий. Лише минулого року в Україні було створено 700 тис. нових робочих місць!»

  Глава Уряду наголосив, що ключова ціль роботи Уряду – дати кожному українцю можливість реалізувати себе і дати впевненість у власній безпеці. «Важливо, аби ми повірили в свій успіх, разом зробили те, чого ми заслуговуємо», – додав Володимир Гройсман.

  Наш сценарій – зрозумілі зміни і нова якість життя, – Володимир Гройсман