• In English
 • Наш сценарій – відповідальна політика і ствердження України як надійного партнера, – зустріч Глави Уряду з президентом ЄБРР
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 12 червня 2019 року о 10:18

  Політика українського Уряду, попри всі виклики міжвиборчого періоду, залишається незмінною – макроекономічна стабільність, зростання економіки, проведення структурних реформ. І підтримка наших стратегічних партнерів, передусім Європейського банку реконструкції та розвитку, має суттєве значення. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з президентом ЄБРР Сумою Чакрабарті.

  Пан Чакрабарті вже водинадцяте у Києві, і це доводить стратегічний характер відносин України з Банком. ЄБРР є найбільшим інституційним інвестором в українську економіку: за час співробітництва ЄБРР кумулятивно вклав в Україну 13,5 млрд євро в рамках 427 проектів. В портфелі – проекти розвитку державного сектору, проекти розвитку малого та середнього бізнесу, банківського сектору, енергетики.

  «Дуже ціную рівень нашої співпраці. Радий, що цього року демонструємо добру динаміку. Цінуємо ту підтримку, яку отримуємо у впровадженні реформ. Беззаперечно цінуємо капітал, який Банк інвестує в економіку держави. Ваш візит – чергове підтвердження, що будемо посилювати співпрацю, попри міжвиборчий період, – сказав Володимир Гройсман. – Наш сценарій – відповідальність, ствердження України як країни – надійного партнера. Дякую за готовність підтримувати нашу державу».

  «Ми твердо з вами, – сказав у свою чергу Сума Чакрабарті. – Це мій 11-й візит в Україну, ми працюємо тут потужною командою. Україна входить в ТОП-5 країн наших партнерів».

  Під час зустрічі сторони обговорили поточну економічну ситуацію в державі, перспективи відновлення співпраці з іншими партнерами – передусім Міжнародним валютним фондом, торкнулися теми енергетичних реформ, процесу анбандлінгу НАК «Нафтогаз України», відновлення великої приватизації.

  «Моя політика незмінна – макроекономічна стабільність, зростання економіки і проведення структурних реформ», – запевнив співрозмовника Володимир Гройсман і запропонував розглянути можливість проведення загальних зборів ЄБРР у 2021 році в Україні.


  Наш сценарій – відповідальна політика і ствердження України як надійного партнера, – зустріч Глави Уряду з президентом ЄБРР