• In English
 • Наш пріоритет – практичне впровадження реформ, їх підсилення та прискорення, – Андрій Загороднюк
  Міністерство оборони України, опубліковано 11 жовтня 2019 року о 15:02

  Кращий подарунок, якого чекає кожен з військовослужбовців – це позитивні зміни у Збройних Силах. Збройні Сили України мають змінюватися на краще, і ми повинні робити для цього все необхідне. Це сенс діяльності команди, яка працює в Міноборони.

  На цьому 11 жовтня наголосив Міністр оборони України Андрій Загороднюк, звертаючись до особового складу під час урочистого зібрання до Дня захисника України, яке відбулося у Міністерстві оборони Україїни.

  «Наш пріоритет – абсолютно чітке практичне продовження заходів реформи, яка була започаткована деякий час тому, але вони мають кардинально підсилитися і прискоритися», – зазначив Міністр оборони України.

  Андрій Загороднюк акцентував на незмінності євроатлантичного курсу України та важливості покращення відносин з країнами-членами НАТО.

  «Ми маємо велику кількість перемовин та нових домовленостей з нашими іноземними партнерами, повністю переглядаємо деякі аспекти нашого співробітництва, щоби  досягти взаємосумісності з ними у набагато коротші терміни, ніж це планувалося раніше», – зауважив керівник оборонного відомства.

  За словами Андрія Загороднюка, наразі завершуються окремі етапи реформування Міноборони та Збройних Сил, що в подальшому дозволить переглянути певні функції та структуру системи управління з метою їх розвитку відповідно до принципів та підходів, які існують у державах-членах НАТО.