• In English
  • Напрацювання щодо системи індикаторів для здійснення моніторингу реалізації стратегічних завдань Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні.
    опубліковано 20 січня 2022 року о 17:45

    Національною стратегією сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021–2026 роки, затвердженою Указом Президента України від 27 вересня 2021 року № 487, передбачено здійснення моніторингу її реалізації на основі відповідних індикаторів, що може слугувати підставою для коригування планів заходів з її реалізації або ж відповідних регіональних програм.

    Представниками інститутів громадянського суспільства, зокрема, тими, що брали участь у розробленні проекту Стратегії, за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні підготовлено пропозиції щодо індикаторів для моніторингу виконання завдань, визначених стратегічними напрямами Стратегії. Пропонуємо ознайомитися з пропозиціями щодо системи індикаторів для здійснення моніторингу реалізації стратегічних завдань Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні.