• In English
 • Накопичувальна пенсійна система дасть змогу українцям отримувати гідні виплати, — Прем’єр-міністр
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 10 березня 2021 року о 14:40

  Довгостроковим пріоритетом Уряду у сфері соціальної політики є збільшення соціальних стандартів. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у вступній промові під час засідання Уряду 10 березня.

  Денис Шмигаль нагадав, що з 1 березня розпочалася індексація пенсій для 8 мільйонів українців — у середньому підвищення виплат складе 300 грн.

  «Політика підвищення пенсій буде продовжуватися. Тільки цього року в нас передбачено ще 3 етапи підвищення для різних категорій пенсіонерів», — підкреслив Прем’єр-міністр.

  Водночас за словами очільника Уряду, щоб пенсійні виплати зросли у 2-3 рази, потрібно кардинально змінити підхід, насамперед запровадивши накопичувальний рівень пенсійної системи.

  «Частина податків, які людина сплачує, має йти на особистий пенсійний рахунок. Далі ці кошти будуть інвестуватися у надійні фінансові інструменти. І коли людина виходить на пенсію, то у неї буде і загальна солідарна пенсійна виплата, і виплата з її особистого пенсійного накопичувального рахунку. Ми зробимо таку систему, і українські пенсіонери нарешті зможуть отримувати дійсно гідні виплати», — зазначив Денис Шмигаль.

  Накопичувальна пенсійна система дасть змогу українцям отримувати гідні виплати, — Прем’єр-міністр