• In English
 • НАДС та Мінфін обговорили впровадження реформи системи оплати праці державних службовців


  У ході робочої зустрічі представники Національного агентства України з питань державної служби та Міністерства фінансів України узгодили спільні кроки впровадження реформи системи оплати праці державних службовців, реалізацією якої наразі займається Агентство.

  «Ми обговорили важливість впровадження єдиних підходів до встановлення граничної чисельності працівників державних органів та механізму скорочення вакантних посад державної служби. Також узгодили позицію щодо проекту Порядку формування фонду оплати праці державних службовців. Це дасть можливість вивільнити кошти для підвищення заробітних плат, лишаючись в межах загальних видатків. Тобто без додаткового навантаження на державний бюджет. Крім того, ми проговорили про важливість консолідації зусиль щодо подання на розгляд Кабінету Міністрів законопроекту щодо запровадження нових умов оплати праці державних службовців на основі класифікації посад, над яким ми наразі тісно співпрацюємо. Адже він є стратегічно важливим документом для реалізації реформи», - розповіла Голова НАДС Наталія Алюшина.  

  Також сторони підсумували стан підготовки та виклики у реалізації експериментального проекту щодо запровадження системи оплати праці державних службовців на основі класифікації посад.

  Наразі НАДС готує звіт про результати підготовки експериментального проекту, який він планує подати до 1 липня 2021 року на розгляд Кабінетові Міністрів України. Однією зі складових звіту буде проект умов оплати праці державних службовців пілотних органів на 2022 рік з урахуванням результатів класифікації посад.

  Детальніше ознайомитися з реформою системи оплати праці державних службовців можна за посиланням: https://bit.ly/3bDkURi.