• In English
 • НАДС: 80 кандидатів на посади державної служби пройшли тестування в Центрі оцінювання в березні

  21 кандидат на посади категорії «А» та 59 – на зайняття посад державної служби фахівців з питань реформ, саме стільки бажаючих потрапити на посади державної служби пройшли тестування в Центрі оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби.

  Кандидати на зайняття посад державної служби категорії «А» проходили тестування на знання загального законодавства, на абстрактне мислення, а також перевірку рівня володіння іноземною мовою. Якщо говорити про гендерну складову, то серед кандидатів на посади категорії «А» було 18 чоловіків та 3 жінки.

  29 березня – тестування проходили кандидати на посаду  Голови державної податкової служби України (8 осіб).

  30 березня – на посаду  Голови державної аудиторської служби України ( 5 осіб).

  31 березня – на посаду Державного секретаря Міністерства інфраструктури (8 осіб).

  Щодо кандидатів на зайняття посад державної служби фахівців з питань реформ (категорія «Б»), то вони проходили у Центрі оцінювання тестування на знання загального законодавства, на абстрактне та вербальне мислення. Гендерний розподіл був таким: 46 чоловіків та 13 жінок.

  30 березня – оцінювання проходили кандидати від Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України (14 осіб).

  31 березня – кандидати від Міністерства у справах ветеранів України (24 особи) та  

  Міністерства цифрової трансформації України (21 особа).

  Варто зазначити, що тестування – це лише один із етапів конкурсної процедури. Адже за рішенням конкурсної комісії, учасники ще можуть проходити розв’язання ситуаційних завдань. На кандидатів, які успішно пройшли тестування, чекають співбесіди. Для категорії «А» це – співбесіда з Комісією з питань вищого корпусу державної служби, а потім – із суб’єктом призначення. Фахівці з питань реформ проходять співбесіду з Конкурсною комісією державного органу, після чого фіналісти – з керівником державного органу.