• In English
 • Національний університет оборони з робочим візитом відвідав Аташе з питань оборони при Посольстві Великої Британії в Україні
  Міністерство оборони України, опубліковано 13 березня 2019 року о 11:19

  У рамках заходів міжнародного співробітництва відбулася робоча зустріч представників Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з Аташе з питань оборони при Посольстві Великої Британії в Україні полковником Девідом Ворнером.

  Заступник начальника університету з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан обговорив з поважним гостем основні напрямки співробітництва із оборонним відомством Великої Британії. Зокрема, визначено можливості розширення співпраці НУОУ та Академії оборони Великої Британії.

  Значну увагу під час дискусії було зосереджено на перспективі допомоги з боку британської сторони щодо реалізації проекту створення Школи оборонного менеджменту, який рішенням Міністра оборони України покладено на Національний університет оборони України.

  Крім цього, під час зустрічі було досягнуто домовленості щодо спільної роботи в напрямку розроблення та проведення курсу щодо процедур оперативного планування  Operational planning process ‒  OPP для викладачів університету. Суттєву допомогу з цього питання можуть надати представники британської навчально-тренувальної місії операції «ORBITAL».

  «Персонал від Міністерства оборони Великої Британії, який співпрацює з українською стороною, спостерігає за позитивними змінами, які відбуваються в оборонному відомстві  України, а саме у військовій освіті. За нашою оцінкою, осередком цього процесу та його центральною складовою є Національний університет оборони України. Саме в ньому  ініціюються прогресивні та актуальні етапи освітньої реформи. Тому ми готові надати Національному університету оборони всебічну підтримку в майбутньому», ‒ наголосив полковник Девід Ворнер.

  Також у рамках заходу сторони обговорили деталі візиту слухачів Інституту державного військового управління НУОУ до Академії оборони Великої Британії, який заплановано на найближчий час.