• In English
 • Національна поліція отримала новітню техніку спецзв’язку від Уряду Японії
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 14 грудня 2018 року о 14:33

  Сьогодні, 14 грудня, представники Уряду Японії урочисто передали поліцейським Сумщини 600 сучасних радіостанцій. Вони перекриють інформаційний простір всієї області, що унеможливить витік інформації та збільшить рівень комунікації. Про це під час передачі техніки наголосив Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

  «Сучасне радіотехнічне оснащення відіграє важливу роль у ефективності роботи особового складу Нацполіції. Вартість такого комплекту техніки перевищує 500 тисяч доларів. Ми й надалі продовжимо впроваджувати аналогічні комунікаційні системи на території всієї України», - сказав Арсен Аваков.

  Він подякував Послу Японії в Україні Сумі Шігекі за підтримку та вагомий внесок у розбудову Національної поліції України.

  «На жаль, закінчується термін каденції дипломата Японії Сумі Шігекі і ми символічно завершуємо спільну роботу. Дякуємо за надійне партнерство у всіх проектах реформування МВС. Дякую Уряду Японії за системну і плідну співпрацю. Ми цінуємо, що у нас є чітке взаєморозуміння», - наголосив Арсен Аваков.

  За час каденції Посла Шігекі Сумі у МВС було реалізовано ряд спільних проектів з Японією. Зокрема Національна поліція України в рамках Кіотського протоколу отримала нові екологічні автомобілі Toyota Prius та Mitsubishi Outlander, 9 тисяч комплектів форми та систему радіотехнічного зв’язку, ДСНС отримала спеціалізовані автомобілі, призначені для перевезення особового складу, майна та оснащення піротехнічних розрахунків ДСНС України до місць виявлення вибухонебезпечних предметів та автомобілі для проведення розмінування, Центральний клінічний госпіталь Державної прикордонної служби отримав високотехнологічне медичне обладнання від Уряду Японії.

  Шігекі Сумі подякував Міністру внутрішніх справу України за співпрацю та висловив свою любов до України: «Незважаючи на те, що я їду, запевняю вас, я залишаюся не тільки другом для України, а й членом великої української родини», - зазначив Посол Шігекі Сумі.

  Голова Національної поліції України Сергій Князєв розповів, що сучасна Національна поліції України динамічно розвивається і цей результат невід’ємно забезпечують сучасні технічні засоби та інформаційні системи.

  «Ми потребуємо сучасних технологічних рішень. Велика система забезпечення зв’язку, який нам сьогодні Уряд Японії передав, дозволить технічно покрити інформаційний простір всієї Сумщини і матиме 7 розгорнутих базових станцій в різних містах області», - сказав Сергій Князєв.