• In English
 • Нацгвардія будує міцний фундамент внутрішньої безпеки України, – Глава Уряду
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 26 березня 2019 року о 11:59

  Національна гвардія України стала справжньою гордістю нашої держави, ознакою доблесті та честі, структурою, яка будує міцний фундамент внутрішньої безпеки країни. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час відвідання Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного Центру підготовки підрозділів Національної гвардії України. Глава Уряду взяв участь в урочистостях з нагоди 5-ї річниці Національної гвардії.

  «Ви кожного дня захищаєте країну, будуєте міцний фундамент внутрішньої безпеки, готові реагувати на щоденні виклики», – звернувся Прем'єр-міністр до військових.

  Він наголосив, що сьогодні в Україні очевидні ознаки економічного зростання. Але люди мають відчувати, що на вулицях українських міст стає безпечно і спокійно. І цей спокій – це так само сфера відповідальності Національної гвардії.

  «За 5 років бійці Нацгвардії пройшли непростий шлях. В ім’я тих, хто віддав своє життя за нашу державу, в ім’я прийдешніх поколінь, наших сучасників маємо зробити Україну сильною та успішною», – сказав Володимир Гройсман.

  Довідково

  Цього року рішеннями Уряду підтримка Національної гвардії суттєво збільшилася. Наприклад, у 2019 році середній розмір грошового забезпечення контрактника становить у середньому 10,5 тис. грн на місяць, а учасника ООС – 16,3 тис. грн. Розмір грошового забезпечення військовослужбовця Нацгвардії рядового складу за контрактом першого року служби перевищує 9,5 тис. грн. Загальні видатки на програми озброєння та матеріального забезпечення становлять понад 12,3 млрд грн. Нарощується фінансовий ресурс для вирішення житлової проблеми військовослужбовців НГУ. За останні роки квартирна черга скоротилась на 1,5 тисячі гвардійців.

  Нацгвардія будує міцний фундамент внутрішньої безпеки України, – Глава Уряду Нацгвардія будує міцний фундамент внутрішньої безпеки України, – Глава Уряду Нацгвардія будує міцний фундамент внутрішньої безпеки України, – Глава Уряду