• In English
 • На Житомирщині з 28 редакцій комунальних газет реформовано 27, - Олег Наливайко
  Державний комітет телебачення і радіомовлення України, опубліковано 25 березня 2019 року о 17:08

  22 березня Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко разом з головою НСЖУ Сергієм Томіленко взяв участь у заходах, присвячених 100-річчю виходу першого номера газети «Житомирщина».

  Під час відвідання редакції Олег Наливайко, зокрема, відзначив, що газета «Житомирщина» пройшла нелегкий шлях під час реформування і стала насправді успішним і незалежним проектом.

  Голова Держкомтелерадіо поінформував редакторів регіональних ЗМІ про підсумки медійної реформи. Станом на 20 березня 2019 року, реформовано 566 видань, з них комунальних - 533, державних -  33. На Житомирщині  з 28 редакцій, що були внесені до Зведеного переліку об’єктів реформування, реформовано 27.

  «Найближчим часом на громадське обговорення буде винесено проект Концепції підтримки та розвитку регіональних засобів масової інформації, - зазначив Олег Наливайко. - В основу її покладено висновки професійної дискусії, яка нещодавно відбулась у Києві на Всеукраїнській нараді редакторів друкованих видань».

  Голова НСЖУ Сергій Томіленко наголосив, що успіх реформи друкованих ЗМІ ґрунтується на відкритій співпраці влади, медіа спільноти і редакційних колективів. Тому під час розробки Концепції і затвердження подальших нормативно-правових актів треба обов’язково дотримуватись саме цих принципів.

  Олег Наливайко та Сергій Томіленко вручили нагороди працівникам газети «Житомирщина». У заходах також взяв участь Голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма.