• In English
 • На засіданні Української Академії спорту обрали “Героїв спортивного року - 2017”
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 15 березня 2018 року о 14:49

  15 березня Міністр молоді та спорту Ігор Жданов привітав членів Української Академії спорту на засіданні, під час якого шляхом таємного голосування обрали переможців XII Всеукраїнської урочистої церемонії “Герої спортивного року”. 

  “У 2017 році у нас пройшли серйозні змагання. Думаю, що великий спорт повернувся до України. У Харкові провели чемпіонат Європи з боксу, на якому наша команда стала найкращою, у Києві - чемпіонат Європи зі стрибків у воду, де українська команда теж перемогла,  та  чемпіонат світу з хокею”, - зазначив Ігор Жданов.

  Міністр зауважив, що імена “Героїв спортивного року - 2017” стануть відомі безпосередньо на урочистій церемонії, яка відбудеться 4 квітня в Українському домі.

  Про деталі та особливості проведення цьогорічної церемонії поінформував президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка. Саме за його ініціативи у 2007 році і була створена Українська Академія спорту, до складу якої увійшли легендарні спортсмени,  котрі завершили активну спортивну діяльність та залишили визначний слід в олімпійській історії.

  “Засідання Української Академії спорту стали вже гарною традицією. Ми збираємось, щоб обрати найкращих з найкращих у дев'яти номінаціях”, - наголосив Сергій Бубка.

  Відбір претендентів та номінантів церемонії проходив у три етапи. Спочатку експертна комісія фахівців Міністерства молоді та спорту, Національного олімпійського комітету провела детальний аналіз виступів наших спортсменів на головних спортивних стартах року.

  Потім, протягом двох тижнів, тривало голосування спортивних журналістів нашої країни. За підсумками голосування 212 провідних журналістів, була визначена трійка претендентів, серед якої “академіки” обрали переможців у кожній номінації.

  Нагадаємо, “Герої спортивного року” - щорічна нагорода, організована Національним олімпійським комітетом і Міністерством молоді та спорту, яка присуджується спортсменам та тренерам. Це національний “Спортивний Оскар”, покликаний визначити та відзначити найкращих у сфері спорту.