• In English
 • На Запоріжжі стартував набір до патрульної поліції Мелітополя, – Сергій Князєв
  Національна поліція України, опубліковано 07 серпня 2018 року о 12:12

  Заплановано набір кандидатів на 150 посад поліцейських цього підрозділу. Відтак Мелітополь стане 38-м містом, де запрацює патрульна поліція. Про це сьогодні, 7 серпня, повідомив Голова Нацполіції Сергій Князєв.

  Участь у церемонії відкриття набору до підрозділу патрульної поліції Мелітополя взяли заступник Голови Нацполіції – керівник патрульної поліції Олександр Фацевич, начальник Департаменту патрульної поліції Євгеній Жуков та перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

  Голова Нацполіції Сергій Князєв зазначив, що в цьому році було створено підрозділи патрульної поліції в Ізмаїлі, Білій Церкві, Умані та Ковелі.

  «І ось Національна поліція прийняла рішення створити спеціалізований підрозділ патрульної поліції у важливому адміністративному центрі нашої держави – у Мелітополі – на зразок обласних центрів, де вже працюють патрульні. Основним їх завдання буде обслуговування важливої «артерії» – трас М-14 (Одеса – Мелітополь – Новоазовськ) та М-18 (Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта)», – підкреслив Сергій Князєв.

  Заступник глави Нацполіції Олександр Фацевич зазначив, що новостворений підрозділ зможе надати допомогу тим поліцейським, які несуть зараз службу на півдні країни.

  «Нам також потрібно підвищити публічну безпеку на дорогах державного значення. Після запуску цього підрозділу ми матимемо на всіх дорогах південного регіону поліцейських, які забезпечуватимуть безпеку людей. Таке рішення є дуже актуальним, враховуючи ріст кількості людей у місцях оздоровлення та відпочинку», – сказав заступник глави Нацполіції.

  Євгеній Жуков розповів, що набір до патрульної поліції Мелітополя триватиме два місяці. 156-тисячну територію цілодобово обслуговуватимуть 17 нарядів. Вони працюватимуть на трасах та в дев’яти районах міста.