• In English
 • На Запоріжжі майже 30 тис. земельних ділянок зареєстровано в онлайн-режимі

  На сьогодні у Запорізькій області інженери-землевпорядники завдяки електронному сервісу зареєстрували у Державному земельному кадастрі 29 880 земельних ділянок.

  Сертифіковані інженери-землевпорядники здійснюють реєстрацію земельних ділянок у Державному земельному кадастрі в онлайн-режимі через e.land.gov.ua за декілька хвилин. Такий сервіс заощаджує час та зусилля громадян, робить процес реєстрації прозорим, усуває суб’єктивні фактори при реєстрації земельної ділянки.

  Найбільше ділянок зареєстровано за допомогою електронного сервісу в Мелітопольському (3 484), Більмацькому (3 202), Бердянському (2 908), Запорізькому районі та м. Запоріжжі (2 570), Якимівському (1 942) та Розівському (1 556) районах Запорізької області.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.