• In English
 • На Закарпатті триває робота з активізації діалогу між владою, бізнесом та громадянами
  Державна архітектурно-будівельна інспекція України, опубліковано 27 лютого 2018 року о 10:31

  У лютому на території Закарпатської області пройшло кілька консультативно-роз’яснювальних заходів з питань містобудівної діяльності та держаного архітектурно-будівельного контролю. Зокрема, за участю представників Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у регіоні.

  Так, у приміщенні Перечинської районної ради за участю в.о. начальника ДАБІ на Закарпатті Сергія Бокшана та головного інспектора будівельного нагляду Вікторії Новак було проведено виїзний прийом громадян з питань містобудівного законодавства. Під час заходу присутніх поінформовано про зміни, що відбулися після набрання чинності Закону України № 1817 від 17.01.2017, зокрема, щодо отримання документів дозвільного та декларативного характеру.

  За останній рік завдяки законодавчим новаціям та якісним змінам у роботі контролюючих органів дозвільні процедури стали максимально простими та зрозумілими як для громадян, так і для забудовників, які готові та хочуть розвивати чесний бізнес. Керівник Управління зазначив, що одним з пріоритетних напрямків роботи ДАБІ на сьогоднішній день є надання консультаційної допомоги громадянам, а також скорочення термінів проведення реєстраційних послуг.

  Також у Закарпатській області проведено нараду щодо актуальних питань сучасного документообігу в будівництві, яка проходила в Ужгородській міській раді. Спільно з представниками Управління ДАБК Ужгородської міської ради, громадських організацій, будівельників та інженерів технічного нагляду міст Ужгород, Іршава, Мукачево, Хуст детально розглянуто склад та зміст документів для реєстрації початку виконання будівельних робіт та для прийняття об’єктів в експлуатацію, виконавчі документи у будівництві та контроль, який здійснюють органи державного архітектурно-будівельного контролю.