• In English
 • На трасі Дніпро-Павлоград, що на Дніпропетровщині, ремонтують 16 мостів
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 02 вересня 2021 року о 12:18

  Трасу Дніпро-Павлоград осучаснюють. Майже всі 63 км автошляху із новим дорожнім покриттям. Залишилося укласти верхній шар. У розпалі ремонт 16-ти мостів. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

  «Дбаємо про те, щоб жителі області та гості пересувалися безпечними автошляхами. Тривають роботи на трасі Дніпро-Павлоград. Вона – частина найдовшої магістралі в державі М-30 Стрий-Ізварине», – зазначив Валентин Резніченко.

  Трасу Дніпро-Павлоград ремонтують за Програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

  «Триває реконструкція ділянки на під’їзді до Павлограда. Дорогу розширюють. Буде по 4 смуги в обидва боки», – сказав начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

  Він додав, що решта магістралі вже із новим покриттям. Нині в лабораторії перевіряють його якість. Після – укладуть верхній шар асфальтобетону. По всій трасі приводять до ладу мости. Вже у роботі 16-ть. На черзі – ще 2. На під’їздах до мостів посилили покриття. Між шарами проклали гнучку георешітку. Вона не дасть асфальту «просісти». А отже, дорожній одяг прослужить довше. Траса Дніпро-Павлоград – частина магістралі М-30. Це «Дорога Єдності», що сполучає схід та захід країни.