• In English
 • На Тернопільщині з початку року продано права оренди 38 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності

  З початку 2019 року на електронних земельних аукціонах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Тернопільській області, інвестори придбали права оренди на 38 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Землі загальною площею 453,89 га розташовані на території Бучацького, Гусятинського, Заліщицького, Збаразького, Зборівського, Лановецького, Монастириського та Шумського районів Тернопільської області.

  Найбільше ділянок передано в оренду через проведення електронних земельних аукціонів на території Бучацького району Тернопільської області.

  Максимально зросла вартість оренди земельної ділянки площею 6,57 га на території Устя-Зеленської сільської ради Монастириського району Тернопільської області, ставка річної орендної плати за яку зросла під час торгів до 206,83% від нормативної грошової оцінки та становить 52,91 тис. грн (стартова ціна – 2,05 тис. гривень).

  На Тернопільщині за підсумками земельних аукціонів розмір річної орендної плати за всі земельні ділянки збільшився з 358,43 тис. грн до 1,36 млн гривень. Кошти отримуватимуть бюджети місцевих громад Тернопільської області. 

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».