• In English
 • На території трьох областей реалізується масштабний інфраструктурний проект - «Мале Карпатське коло»
  Закарпатська ОДА, опубліковано 06 лютого 2021 року о 15:43

  «Мале Карпатське коло» – масштабний інфраструктурний проект, який з’єднає короткими шляхами головні туристичні магніти трьох областей – Закарпатської, Львівської та Івано-Франківської.

  Хід його реалізації у 2021 році обговорювали у Львівській області. Голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков узяв участь у спільній нараді на якій були присутні заступник керівника Офісу Президента Кирил Тимошенко, голова Укравтодору Олександр Курбаков, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ірина Новікова, голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров та голови обласних адміністрацій і рад, на території яких реалізовують проект.

  «Мале Карпатське коло» - це якісна дорожня інфраструктура у трьох областях: 20 км нових доріг і 170 км якісно відремонтованих уже існуючих автошляхів, які роками не відновлювалися.

  Це співпраця центральних органів виконавчої влади, обласних, районних адміністрацій та рад, а також територіальних громад. Залучення інвесторів.

  Одну із пропозицій від Закарпаття озвучив Анатолій Полосков – включити у «Мале Карпатське коло» дорогу Синевир - Колочава – Буштино, із продовженням до кордону із Румунією (Яблунівка - Вишково). Це дасть можливість іноземним туристам дістатися до локацій найкоротшим по відстані і комфортними по якості шляхами.

  «Мале Карпатське коло» дозволить у місцях, де розташовані туристичні магніти, підвищити спроможність громад, сприятиме їхньому розвитку.

  Голова Закарпатської ОДА запевнив, що влада в області буде максимально сприяти реалізації проекту та залученню інвесторів.