• In English
 • На Сумщині розпочався регіональний етап національної програми «Державотворець. Суми: зміни можливі»
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 31 жовтня 2023 року о 11:30

  30 жовтня 2023 року стартував регіональний етап національної програми особистісного та професійного розвитку «Державотворець. Суми: зміни можливі» в Сумській області. 

  За дорученням Міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта учасників заходу привітав заступник Міністра Владислав Яцук.

  «В цей важливий для нашої країни період, ви —   наші молоді люди, є джерелом незламної енергії, творчості та сили. Саме ви маєте потенціал бути справжніми лідерами, які впливають на суспільство, формують політику та визначають шлях розвитку нашої держави. Зараз наша країна як ніколи потребує державотворців. Тих, хто створює зміни, хто привносить нові ідеї, ініціативи та інновації», — наголосив заступник Міністра.

  У рамках 7-денного навчання учасники будуть готуватися до активної ролі в формуванні сучасної України, а також взаємодіяти з представниками органів влади, громадських організацій, бізнесу та ЗМІ.

  Також у рамках візиту на Сумщину Владислав Яцук зустрівся із заступником міського голови, начальником відділу молодіжної політики міської ради та обговорили розвиток молодіжної політики Сумщини на 2024 рік.