• In English
 • На Сумщині орендарі сплатили власникам паїв майже 1,5 млн гривень

  Минулого року власники паїв у Сумській області отримали 1,41 млн грн оплати за надання в користування своїх земельних ділянок.

  Середній розмір орендної плати на Сумщині становить 1,92 тис. грн за гектар.

  Загалом сільськогосподарські агроформування в Сумській області уклали з власниками земельних часток (паїв) 223 851 договір оренди земель загальною площею 733,6 тис. гектара.

  Найбільше договорів оренди зареєстровано на території Сумського (18 262 загальною площею 74,6 тис. га), Роменського (18 239 загальною площею 55,7 тис. га), та Конотопського (16 214 загальною площею 57,5 тис. га) районів Сумської області.

  Довідково

  Відповідно до статті 93 Земельного кодексу України, право оренди земельної ділянки – це засноване на договорі строкове платне володіння й користування земельною ділянкою, необхідною орендареві для провадження підприємницької та іншої діяльності. Земельні ділянки можуть передаватися в оренду громадянам і юридичним особам України, іноземцям та особам без громадянства, іноземним юридичним особам, міжнародним об’єднанням і організаціям, а також іноземним державам.