• In English
 • На Софійській площі відбувся видовищний флешмоб парадного розрахунку Державної прикордонної служби України
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 23 серпня 2018 року о 14:54

  23 серпня, на Софійській площі з нагоди Дня Державного Прапора України відбувся патріотичний видовищний флешмоб парадного розрахунку Держприкордонслужби.

  Курсанти Національної академії прикордонного відомства, які в День Незалежності крокуватимуть на параді військ, продемонстрували захоплююче і вражаюче дійство. Разом з ними виступили артисти Академічного ансамблю пісні та танцю Державної прикордонної служби України.

  У ході виконання плац-параду його учасники відобразили державні символи України та контур нашої держави, в центрі якого майорів державний прапор України, а також разом з глядачами дійства виконали Гімн України.

  Грандіозна акція уособлювала подальшу консолідацію українців навколо захисту територіальної цілісності України та, як відзначив ректор Національної академії Держприкордонслужби Олег Шинкарук, демонстрацію державництва України і патріотичного виховання молоді.

  З ініціативою проведення цього флешмобу виступили самі курсанти вищого прикордонного навчального закладу, аби продемонструвати українському народу військовий вишкіл та урочисто відзначити свято –День Державного Прапора України.