• In English
 • На Рівненщині відкрили ще один сучасний дитсадок за принципами Нового освітнього простору

  У селищі Оржів Рівненської області відкрився сучасний яскравий дитсадок на 150 дошкільнят. Він був зроблений за принципами Нового освітнього простору. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

  «У селі Оржів на Рівненщині збудували взірцевий дитсадок. Просторий, з веселим дизайном ззовні та всередині, оснащений новими зручними меблями, з теплим фасадом. Одним словом, у кращих традиціях Нового освітнього простору. Раніше у цьому селищі зовсім не було дошкільного навчального закладу. Батьки були змушені возити дітей у інші населені пункти або виховували їх вдома. Тепер 150 дітлахів, які відвідують цей дитсадок, дуже щасливі! І їх батьки також! Погодьтесь, це найголовніше!» – зазначив він.

  Будівництво нового закладу було розпочато ще у 2013 році, але з низки причин постійно відкладалося. Сьогодні це перший дитячий садок, який працює у селищі. У ньому виховуються діти віком 3-6 років, для них сформовано 8 груп. Кожна група облаштована окремою ігровою кімнатою, спальнею, роздягальнею, буфетом і санвузлом.

  Будівлю закладу прикрашає яскравий утеплений фасад, кімнати та коридори – цікаві малюнки з казковими героями.

  Новий освітній простір (#НОП) створюється в навчальних закладах України за 4 основними принципами:

  • енергоефективність
  • сучасне обладнання
  • мотивуючий простір
  • безбар’єрність

  Мета – створення комфортних умов для якісного навчання дітей у Новій Українській Школі.

  Проект ініційований Мінрегіоном і реалізується спільно з Міністерством освіти і науки України та органами місцевого самоврядування.

  НОП – школи, в яких хочеться навчатися!