• In English
 • На Рівненщині відбулися масштабні навчання МВС
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 13 липня 2021 року о 14:07

  Понад 300 правоохоронців, 65 одиниць спеціальної техніки та 5 гелікоптерів, ліквідація надзвичайних ситуацій одразу на декількох локаціях – це все масштабні тренування органів системи МВС. 

  Сьогодні, 13 липня, у с. Городище Рівненського району, відбулися тактико-спеціальні навчання підрозділів МВС – рятувальників, поліцейських, гвардійців та прикордонників.

  Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков наголосив, що такі навчання дозволяють напрацьовувати компетентність у найскладніших ситуаціях.

  «Безпека народу потребує тонусу усіх підрозділів МВС. Сьогоднішні комплексні навчання, в яких брали участь 300 осіб, показали злагодженість дій особового складу в ліквідації будь-яких надзвичайних ситуацій. Коли приходить біда, ми повинні бути готові», - зазначив Арсен Аваков.

  За словами Міністра внутрішніх справ, такого роду навчання вже проводились в червні у  Сумській та Харківській областях. Восени плануються ще одні спеціальні тренування.

  «Дякую всім спеціалістам, які залучалися. Наша філософія така – всі служби мають бути готові до взаємодії при ситуаціях, які виникають в житті», - сказав Арсен Аваков.

  Своєю чергою глава ДСНС Микола Чечоткін зауважив, що і МВС, і європейські партнери велику увагу звертають на питання взаємодії між відомствами.

  «У кожного підрозділу системи МВС є своя специфіка та методика роботи і важливо вміти спільно працювати під час подолання різного роду небезпек. Однопланових ситуацій наразі стає все менше, вони – комплексні й потребують залучення всіх служб. Не зупиняємося на досягнутому, вдосконалюємося і тримаємо планку, яку ми задали», - сказав Микола Чечоткін.

  Правоохоронці відпрацювали декілька навчальних питань, а саме:

  - усунення результатів катастрофи повітряного судна, десантування парашутистів та аеромедичну евакуацію;

  - подолання наслідків ДТП з подальшою пожежею та вибухом на території АЗС;

  - проведення спецоперації по затриманню особливо небезпечних озброєних злочинців;

  -ліквідацію витоку аміаку із залізничної цистерни внаслідок ДТП на залізничному переїзді;

  -деблокування постраждалих при ліквідації ДТП.

  У рамках навчань державні нагороди за бездоганну службу та сумлінне виконання службових обов’язків отримали найкращі працівники системи МВС.