• In English
 • На Полтавщині відкрили оновлене відділення нейрохірургії, а на Буковині влаштували «Медичне містечко»
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 21 липня 2018 року о 08:35

  У Полтавській обласній лікарні завершили реконструкцію нейрохірургічного відділення, у Волноваській центральній районній лікарні відкрили рентген-кабінет, а у Чернівцях провели масовий соціальний профілактично-оздоровчий проект «Медичне містечко». Нове обладнання придбали в медзаклади Львівщини, Волині, Миколаївщині, Херсонщині.

  На Полтавщині відкрили оновлене відділення нейрохірургії

  У Полтавській обласній клінічній лікарні ім. М.В. Скліфосовського завершили реконструкцію нейрохірургічного відділення з блоком анестезіології та інтенсивної терапії. У ході реконструкції здійснено перепланування приміщень, замінено мережі водопостачання та каналізації, електричні мережі, віконні та дверні блоки, змонтовано припливно-витяжну вентиляційну систему з можливістю підігріву та охолодження, нову систему освітлення, слабкострумову мережу, систему відеоспостереження та виконано оздоблювальні роботи. Окрім цього, для відділення придбали сучасне медичне обладнання, зокрема, апарат штучної вентиляції легенів і систему моніторингу стану пацієнтів з центральною станцією, яка дозволяє контролювати показники життєдіяльності всіх пацієнтів відділення дистанційно, сучасні високоточні інфузомати для введення ліків.

  Потужність відділення розрахована на 30 ліжок нейрохірургічного профілю і 6 ліжок анестезіології та інтенсивної терапії.  Щорічно тут лікують більше тисячі пацієнтів з важкими черепно-мозковими травмами, травмами хребта, геморагічними та ішемічними інсультами, онкопатологією нервової системи тощо.

  Сучасне обладнання покращить лікувальний процес і відкриває нові можливості для виконання складних хірургічних втручань при інсультах та різних патологіях, дає нові можливості більш точної діагностики ушкоджень судинної та нервової системи пацієнтів та ускладнень.

  Детальніше: https://goo.gl/pdyabW

  На Львівщини отримали медобладання для діагностики онкологічних хвороб

  Нові апарати ультразвукової діагностики незабаром запрацюють у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "Охматдит", Пустомитівській центральній районній лікарні, Золочівській центральній районній лікарні, Сколівській і Радехівській центральних районних лікарнях, Новояворівській районній лікарні та Стрийському міському пологовому будинку.

  Завдяки цьому обладнанню мешканці Львівщини отримають нові можливості якісної і своєчасної діагностики онкологічних захворювань.

  Медичне обладнання було придбане в рамках львівського субпроекту "Онкопревенція та впровадження протипухлинних технологій", який є частиною спільного зі Світовим банком та МОЗ України проекту "Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей".

  Детальніше:  https://goo.gl/DFj7pf

  Більше інформації за посиланням