• In English
 • На Полтавщині під час аукціону вартість оренди земельної ділянки зросла до 181% від нормативної грошової оцінки

  На земельних торгах, організованих та проведених 14-17 та 18 травня 2018 року Головним управлінням Держгеокадастру в Полтавській області, аграрії придбали права оренди на 11 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, які знаходяться на території  Диканського, Лохвицького, Полтавського, Новосанжарського та Гребінківського районів Полтавської області.

  Загальна площа переданих в оренду земельних ділянок склала більше 316 гектарів. Земельні ділянки будуть використовуватися для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

  Найдорожче під час торгів продано права оренди на земельні ділянки площею 35,6 га, та 51,5 га на території Супротивнобалківської сільської ради Новосанжарського району та Сербинівської сільської ради Гребінківського району Полтавської області, де стартова ціна піднялася до 181% та 65% від нормативної грошової оцінки відповідно.

  В результаті торгів за користування земельними ділянками до бюджету сільських рад Диканського, Лохвицького, Полтавського, Новосанжарського та Гребінківського районів Полтавської області щорічно  буде надходити  орендна плата у розмірі більше 3,7 млн грн, тобто 181,12%, 65,40%,  58,24% та 56,76 % від нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

  Довідково

  Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися в розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.