• In English
 • На Полтавщині з’явився другий індустріальний парк, що спеціалізуватиметься на глибокій переробці агропродукції
  Міністерство економіки України, опубліковано 01 березня 2024 року о 15:29

  Індустріальний парк «СМАРТ ТЕХ ІНДАСТРІ» на Полтавщині включено до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 1 березня 2024 року.

  «Сьогодні Уряд України докладає значних зусиль для підтримки національного виробника, стимулювання виробництва, розвитку переробних підприємств, що виробляють продукцію з високою доданою вартістю. З огляду на це зростає значення індустріальних парків, як максимально сприятливих для розвитку бізнесу майданчиків. Концепція «СМАРТ ТЕХ ІНДАСТРІ» передбачає значні інвестиції в будівництво підприємства глибокої переробки агропродукції та вагомі результати роботи», - розповів заступник Міністра економіки Віталій Кіндратів.

  На території парку, який розташується на площі в понад 13 га в Лубенському районі Полтавської області, передбачається спорудження підприємства з глибокої переробки зерна кукурудзи. Підприємство спеціалізуватиметься на виробництві харчових продуктів, продуктів борошномельно-круп’яної промисловості, готових кормів для тварин. Також серед напрямків роботи парку –  виробництво готових металевих виробів, лісопильне та стругальне виробництво та ін.

  Для безперервного постачання енергії на об’єкти виробництва буде збудована ТЕС загальною потужністю 3 МВт. Відповідно до укладеного з американськими інвесторами меморандуму, в облаштування інфраструктури парку планується інвестувати 7 млн дол. США, в будівництво об’єктів парку – 20 млн дол. США. Парк забезпечить створення близько 350 нових робочих місць в переробній промисловості.

  «СМАРТ ТЕХ ІНДАСТРІ» стане другим індустріальним парком, створеним на Полтавщині. Він не лише забезпечить мешканців області додатковими робочими місцями, а бюджети – доходами, але й сприятиме економічному розвитку регіону.