• In English
 • На полях 4-ї зустрічі радників нацбезпеки у Давосі Руслан Стрілець провів зустрічі з представниками Болгарії та Фінляндії

  Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець провів двосторонні перемовини з радником Прем’єр-міністра Республіки Болгарія з питань зовнішньої та безпекової політики Драгомиром Заковим та Директором зовнішньої політики та політики безпеки Фінляндії Яні Рааппана.

  Четверта зустріч радників нацбезпеки з реалізації Формули миру Володимира Зеленського – це безпрецедентний захід, який пройшов під співголовуванням керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака та зібрав представників із 80 держав і міжнародних організацій. Він є логічним продовженням попередніх зустрічей, які пройшли в Копенгагені, Джидді та на Мальті.

  Болгарія та Фінляндія співголовують у робочій групі з реалізації пункту 8 Формули миру Президента. Руслан Стрілець обговорив з партнерами подальші кроки в роботі над екологічною складовою мирного треку України. Торкнулися Довкіллєвої декларації та перспектив співпраці над цим документом.

  «Одне з першочергових завдань – заручитися політичною чи навіть експертною підтримкою цього документа не лише країн Європи, а й Глобального Півдня. Домовились активізувати спільні зусилля у цьому напрямку», - повідомив Руслан Стрілець.

  Міністр подякував Болгарії та Фінляндії за співголовування у Пункті 8 «Екологічна безпека» Формули миру.

  «Впевнений, наші спільні зусилля стануть вагомим внеском у досягненні сталого миру в світі», - наголосив Руслан Стрілець.