• In English
 • На Одещині більше 36 тис. громадян замовили витяг з Державного земельного кадастру через мережу Інтернет

  З липня 2015 року на Публічній кадастровій карті України запроваджено електронну послугу замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, яка дала можливість скоротити процедуру оформлення заяви до декількох хвилин, а розрізнення функції реєстрації цієї заяви та обробки звело до мінімуму можливість зловживань.

  На території Одеської області за цей період on-line замовлення здійснили 36 551 громадянин.

  Найбільше електронною послугою «Замовлення витягу» скористалися у районах Одеської області: Овідіопольському (7 944), Лиманському (6 343), Біляївському (4 210), Окнянському (1 711), Роздільнянському (1 286), Білгород-Дністровському (931), Кодимському (858) і Великомихайлівському (833), а також у м. Одесі (3 676).

  Отримати витяг громадяни могли у найближчому Центрі надання адміністративних послуг, який обирали самі при замовленні.

  Також з початку жовтня 2015 року запроваджено нову електронну послугу on-line замовлення витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Це одна з найбільш запитуваних адміністративних послуг, які надає землевпорядна служба.

  Відомості про нормативну грошову оцінку землі необхідні при здійсненні цивільно-правових угод щодо земельних ділянок та прав на них. З початку року у Одеській області цим сервісом громадяни вже скористалися по 7 708 земельних ділянках.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.