• In English
 • На Одещині у 2018 році на аукціонах реалізовано рекордну кількість прав оренди сільгоспділянок держвласності

  У 2018 році на земельних аукціонах, проведених Головним управлінням Держгеокадастру в Одеській області, продано права оренди 500 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 11 886,64 гектара, що більш ніж вдвічі перевищує показники результативності аукціонів за 2017 рік, на яких продано права оренди 234 земельних ділянок загальною площею 5 568,24 гектара.

  Середня ставка відповідно до укладених за результатами торгів договорів оренди склала 16,8% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок та вдвічі перевищила стартову ставку, встановлену на рівні 8%.

  Завдяки проведеним аукціонам до місцевих бюджетів Одеської області забезпечено надходження річної орендної плати в розмірі 51 млн 789 тис. грн, що складає 49% від сукупної орендної плати, яка надійшла до місцевих бюджетів Одещини за останні шість років.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».