• In English
 • На Миколаївщині за принципами Нового освітнього простору оновили опорну школу

  У місті Первомайськ Вітовського району Миколаївської області за принципами Нового освітнього простору (#НОП) оновлено місцеву опорну школу, яку зараз відвідує близько 400 учнів. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

  “Первомайська опорна школа перевтілилася після того, як ззовні та всередині було зроблено ремонт за принципами Нового освітнього простору. Тепер вона має яскравий, стильний та життєрадісний дизайн. Класи та кабінети оснащені новими меблями та сучасною технікою. Школу опалює нова котельня, що працює на альтернативному паливі, встановлено сучасні енергоефективні системи опалення. 400 учнів Первомайської школи вже вчаться по-новому”, — зазначив він.

  Нагадаємо, що вже понад 300 шкіл та дитячих садків по Україні активно впроваджують принципи Нового освітнього простору.

  Новий освітній простір (#НОП) створюється в навчальних закладах України за 4 основними принципами: енергоефективність, сучасне обладнання, мотивуючий простір, безбар‘єрність.

  Мета – створення комфортних умов для якісного навчання дітей в Новій українській школі.

  Проект ініційований Мінрегіоном і реалізується спільно з Міністерством освіти і науки України та органами місцевого самоврядування.