• In English
 • На Львівщині завершились збори із кандидатами для участі у складі 18 окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації в ДР Конго
  Міністерство оборони України, опубліковано 20 грудня 2017 року о 16:30

  На Львівщині, на базі окремої бригади армійської авіації Сухопутних військ ЗС України, протягом трьох тижнів тривали збори із кандидатами для участі у складі 18-го окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації в ДР Конго.

  Основною відмінністю цьогорічного відбору є те, що кожен кандидат на посаду мав можливість показати свої професійні навички та продемонструвати свої професійні здібності. Головним критерієм відбору кандидатів до складу 18-го окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації в ДР Конго була участь військовослужбовців у проведенні антитерористичної операції, висока професійна та бойова підготовка, а також кількість миротворчих місій, в яких вони перебували.

  З початком навчально-тренувального процесу усі кандидати пройшли психологічне тестування.

  Під час польотів, за якими спостерігав представник Місії ООН, льотчики вертолітних ланок на Мі-24 та Мі-8 продемонстрували перевіряльникам високу підготовку і готовність до виконання завдань з бойовими стрільбами. Під час одного із етапів відбору кандидати підтверджували свою фізичну підготовленість і бойовий вишкіл. Військовослужбовці виконували нормативи з метання гранати, стрільби з пістолета та автомата.

  За результатами навчальних зборів було сформовано кандидатів до складу 18-го окремого вертолітного загону Місії ООН, які у лютому відбудуть для виконання завдань Місії ООН зі стабілізації в ДР Конго та замінять своїх попередників.