• In English
 • На Львівщині завершилася початкова конференція з планування українсько-американського командно-штабного навчання «Rapid Trident – 2019»
  Міністерство оборони України, опубліковано 18 січня 2019 року о 11:00

  Упродовж поточного тижня на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного пройшла початкова конференція з планування українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ «Репід Трайдент – 2019» («Rapid Trident – 2019»).

  Головною метою заходу було обговорення та планування базових засад та положень навчання.

  У конференції взяли участь близько 50 представників з 7 країн світу, які братимуть участь у цьогорічних військових маневрах, а також представники від НАТО та Литовсько-Польсько-Української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького.

  «Україна високо цінує підтримку всіх дружніх держав. Це міжнародне навчання проходить у нашій державі щороку, і я переконаний, що і цього разу міжнародний захід буде плідним, цікавим, а головне – корисним для усіх учасників командно-штабного навчання», – наголосив співкерівник навчання з українського боку генерал-майор Олег Мікац.

  Нагадаємо, що українсько-американське командно-штабне навчання із залученням військ «Репід Трайдент – 2019» планується провести у другій половині вересня поточного року.