• In English
 • На Львівщині відбулась церемонія передачі командування «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна»
  Міністерство оборони України, опубліковано 09 серпня 2018 року о 10:22

  На Львівщині в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки (МЦМБ) Національної академії сухопутних військ відбулась церемонія передачі повноважень від 27-ї бригадно-тактичної групи до 278-го кавалерійського полку ЗС США, які беруть участь у підготовці бойових підрозділів Збройних Сил України в рамках «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна» (JMTG-U).

  На урочистості до МЦМБ завітали перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський, командувач центру підготовки 7-ї армії США в Європі генерал-майор Крістофер Ланев, представник апарату аташе з питань оборони при Посольстві США в Україні полковник Томас Воффорд, начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук.

  Урочистий захід розпочався з виконання державних гімнів країн-партнерів. Після цього командир 27-ї бригадно-тактичної групи штату Нью-Йорк полковник Деніс Ділі згорнув свій прапор як символ гідного завершення своєї роботи в Україні та передав керівництво місії командиру 278-го кавалерійського полку штату Теннесі полковнику Джиммі Колу.

  Генерал-лейтенант Павло Ткачук подякував американській стороні за підтримку та допомогу Україні на шляху зміцнення її обороноздатності, а також вручив нагороди від імені Міністра оборони України та начальника Генерального Штабу Збройних Сил України.

  Також зі словами вдячності до присутніх звернувся командир 27-ї бригадно-тактичної групи штату Нью-Йорк полковник Деніс Ділі.

  «JMTG-U – це команда. Ми всі працювали разом над розвитком навчального центру підготовки підрозділів, щоб з кожною новою ротацією проводити підготовку на вищому рівні. Нам було надзвичайно приємно перебувати в Україні. Дякуємо за цей досвід, здобутий під час проходження місії», – зауважив полковник Деніс Ділі.

  Своєю чергою полковник Джиммі Кол висловив подяку усім присутнім та запевнив, що їхня робота й надалі сприятиме розвитку в підготовці підрозділів Збройних Сил України.

  Після урочистої частини командир попереднього складу американського контингенту JMTG-U нагородив відзнаками тих, хто підтримував та сприяв бригадно-тактичній групі під час виконання місії в Україні.