• In English
 • На Львівщині побудували садок за принципами Нового освітнього простору

  У селі Зубра Львівської області працює новозбудований за принципами Нового освітнього простору дитячий садок на 150 малюків. Всього дитсадок розрахований на 8 дошкільних груп.

  «Це село Зубра Львівської області. Тут побудували дитсадок за всіма принципами #НОП. Зроблено яскравий теплий фасад, кольорові стіни, просторі гральні кімнати, затишні спальні, спортивну та актову зали. У цьому дитсадку навіть є комп’ютерний клас! Тут все нове та сучасне – дитячі меблі та іграшки. Дітям дуже подобається проводити свій час тут!» – сказав заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

  Це перший дошкільний навчальний заклад у населеному пункті. До відкриття нового дитсадка батьки були змушені возити дітей у сусідні селища і міста або виховувати вдома самостійно. Це при тому, що в селі проживає майже 150 дітей дошкільного віку.

  Лев Парцхаладзе відзначив, що зараз вже 500 шкіл і дитсадків по Україні активно впроваджують принципи Нового освітнього простору. «Понад 200 тисяч щасливих дітей зростають у зовсім інших умовах», – підкреслив заступник Міністра.

  Довідково

  Новий освітній простір (#НОП) створюється в навчальних закладах України за 4 основними принципами:

  • енергоефективність;
  • сучасне обладнання;
  • мотивуючий простір;
  • інклюзія та безбар‘єрність.

  Мета – створення комфортних умов для якісного навчання дітей в Новій українській школі.

  Проект ініційований Мінрегіоном і реалізується спільно з Міністерством освіти і науки України та органами місцевого самоврядування.

  НОП – школи, в яких хочеться навчатися!