• In English
 • На Київщині триває Всеукраїнський форум «Крим очима молоді»
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 06 жовтня 2019 року о 12:02

  «Для нас дуже важливий діалог молодих українців, в том числі українців з Криму, не зупинявся і продовжувався. Наше Міністерство стоїть на тому, що молодь – це наше сьогодення, а не тільки майбутнє. Я впевнений, що ми ще неодноразово зустрінемось у Криму, реалізовуватимемо різні молодіжні проекти. І ми всі розуміємо, що це майбутнє залежить від нашої нинішньої роботи», – про це заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема говорив на урочистому відкритті Всеукраїнського форуму «Крим очима молоді», який проходить 4-6 жовтня на Київщині.

  Участь у форумі беруть близько 140 молодих людей з усієї України, в тому числі – молодь, яка приїхала безпосередньо з Автономної Республіки Крим.

  Організаторами форуму виступили Міністерство молоді та спорту, Меджліс rримськотатарського народу, Всеукраїнський молодіжний центр.

  Учасників форуму привітав голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров: «Нам важливо розуміти, що думає молодь про сьогоднішню долю Криму, але головне – нам важливо розуміти, що думають молоді люди про майбутнє нашої землі».

  Слова вітання і підтримки учасникам сказав голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин Дмитро Лубінець.

  Форум розпочався панельною дискусією «Крим учора та сьогодні: уроки для наступних поколінь». В.о. ректора Таврійського національного університету Володимир Казарін розповів присутнім про можливості навчання для молоді Криму, які надає університет, що працює і навчає студентів в Києві.

  Учасників форуму привітав режисер, сценарист і письменник Олег Сенцов, який закликав молодь Криму зберігати зв’язки із Україною.

  Учасників панельної дискусії чекали безліч гострих запитань від учасників форуму щодо державної політики реінтеграції Криму і окупованої частини Донбасу, інформаційної політики у протидії інформаційній війні РФ.