• In English
 • На Кіровоградщині за принципами Нового освітнього простору реконструювали дитячий садок

  У місті Новоукраїнка Кіровоградської області за принципами Нового освітнього простору (НОП) реконструювали дитячий садок “Зернятко”. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

  “У Кіровоградській області відкрили садочок мрії. Дитсадок “Зернятко” у Новоукраїнці – яскравий приклад того, як із давно покинутої, сірої та непривабливої будівлі можна створити справжній Новий освітній простір для малечі. У такий садочок діти зранку біжать аж бігом! Такими повинні бути дитсадки по всій Україні!” – зазначив він.

  До реконструкції будівля дитячого садка не експлуатувалася близько 18 років. Приміщення повністю оновили, замінили всі необхідні комунікації, утеплили та яскраво пофарбували фасад, провели внутрішні ремонтні роботи, закупили нові меблі та обладнання. Тепер дитячий садок має сучасний яскравий вигляд та відповідає основним принципам НОП.

  Зараз у оновленому закладі виховується близько 110 дошкільнят.

  Лев Парцхаладзе нагадав, що зараз вже понад 300 шкіл та дитсадків активно впроваджують принципи Нового освітнього простору.

  Довідково

  Новий освітній простір (НОП) створюється у навчальних закладах України за 4 основними принципами:

  – енергоефективність;

  – сучасне обладнання;

  – мотивуючий простір;

  – безбар‘єрність.

  Мета – створення комфортних умов для якісного навчання дітей в Новій українській школі.

  Проект ініційований Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України і реалізується спільно з Міністерством освіти і науки України.