• In English
 • На Кіровоградщині з початку року громадяни отримали більше 20 тис. адмінпослуг

  У січні-березні 2021 року державні кадастрові реєстратори Кіровоградської області спрямували до загального фонду місцевих бюджетів майже 781,45 тис. грн за надані громадянам адміністративні послуги.

  Найбільші надходження коштів у розмірі 688,26 тис. грн отримано за надання 6 064 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Ще 28,46 тис. грн надійшло за надання 418 викопіювань з Публічної кадастрової карти. За виправлення 161 технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, допущених не з вини органу, що здійснює його ведення, бюджет поповнено на майже 47,51 тис. гривень.

  Загалом за цей період Головне управління Держгеокадастру у Кіровоградській області надало населенню 21 608 адмінпослуг, із яких 14 848 – громадяни отримали на безоплатній основі. Серед них найбільшою популярною є послуга з державної реєстрації земельної ділянки (10 961).

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.