• In English
 • На Херсонщині видано понад 43,4 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

  У листопаді поточного року фахівці структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області за заявами від фізичних та юридичних осіб сформували та видали 1 963 витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

  Загалом від початку року видано 43 476 таких документів. Найбільше – щодо земельних ділянок, розташованих у Горностаївському (5 964), Генічеському (4 766) та Білозерському (3 525) районах.

  Із загальної кількості документів 83% витягів (36 127) були сформовані на підставі онлайн-заяв, решта – через Центри надання адміністративних послуг.

  Довідково

  Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.