• In English
 • На Херсонщині прикордонники затримали браконьєра з уловом на суму у понад 1 млн грн
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 22 березня 2021 року о 11:25

  В ході оперативних дій співробітників Херсонського прикордонного загону, поблизу населеного пункту Красне, прикордонники відділу «Скадовськ» спільно з представниками Херсонського рибоохоронного патруля виявили громадянина України, який незаконно здійснював вилов водних живих біоресурсів на маломірному плавзасобі.

  Загальна сума збитків державі складає понад 1 мільйон 118 тисяч гривень. Зокрема, за допомогою месинової сітки браконьєр спіймав 3 рибини білуги, 3 рибини камбали, 1 рибину осетра та 14 крабів, які занесені до Червоної книги України. 

  Ще двох браконьєрів на маломірному плавзасобі з уловом на 30 тисяч гривень виявили прикордонники відділу «Чонгар» на узбережжі Утлюцького лиману.

  В обох випадках в діях порушників вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 249 ККУ «Незаконне заняття рибним, звіриним або іншим водним, добувним промислом».

  Зазначимо, з метою недопущення порушення режиму державного кордону, прикордонного режиму та протидії незаконному вилову живих водних ресурсів з 20 березня 2021 року розпочались оперативно-профілактичні заходи «Узбережжя-2021». Заходи проводяться у взаємодії з Держекоінспекцією, Держрибагенством та Національною поліцією.