• In English
 • На Херсонщині фахівці опрацювали за принципом екстериторіальності понад 6 тис. проектів землеустрою

  Від початку року фахівці структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у районах та містах Херсонської області направили на погодження до інших областей 6 202 проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, в тому числі 5 863 проекти (95%) надійшло від землевпорядних організацій в режимі онлайн через електронний портал e.land.gov.ua. На сьогодні опрацьовано 6 111 проектів (98%), ще 91 документація перебуває на розгляді експертів.

  З інших областей на розгляд 15 експертів Херсонщини надійшло на погодження 6 172 проекти землеустрою. На сьогодні здійснено розгляд 6 090 проектів (99%), з яких 3 991 отримав позитивний висновок (66%). Через суттєві зауваження не отримали погодження 2 099 проектів землеустрою (34%). Ще 82 проекти перебувають на розгляді.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.