• In English
 • На Донеччині відбулась зустріч керівництва ДСНС із представниками Уряду Федеративної Республіки Німеччини
  Державна служба України з надзвичайних ситуацій, опубліковано 23 липня 2019 року о 16:08

  В рамках міжнародної співпраці, 22 липня для обговорення питань щодо реалізації проекту з підготовки та навчання рятувальників об’єднаних територіальних громад на базі навчального пункту Аварійно-рятувального загону спецпризначення на Донеччину прибули представники Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

  Зустрічала іноземних гостей делегація ДСНС, яку очолили заступники Голови Служби Руслан Білошицький та Микола Ільченко. Керівник проекту “Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями” Крістіан Пошманн підкреслив важливість візиту до Донецької області та підтримки відповідного напрямку діяльності ДСНС з боку іноземних друзів зі Швейцарії та Німеччини.

  Начальник Головного управління Олексій Мігрін розповів гостям про основні напрямки діяльності Служби та підкреслив, що ті роботи, які виконуються на території Донецької області підрозділами ДСНС у зв’язку із соціально-політичною ситуацією на території регіону, - є специфічними та не характерними для рятувальників з інших областей України. Він зауважив, що завдяки міжнародній підтримки є можливість врятувати ще більше людських життів.

  Учасники зустрічі відвідали Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління, де ознайомилися із технікою та оснащенням підрозділу. Особливу увагу було приділено смузі психологічної підготовки рятувальників, облаштування якої планується завдяки підтримці GIZ.

  У рамках візиту представники делегацій також відвідали Частину водолазних пошуково-рятувальних робіт Головного управління, де обговорили концепцію та можливість реалізації проекту з підготовки та навчання рятувальників об’єднаних територіальних громад на базі навчального пункту АРЗ СП, зокрема, облаштування Центру матеріально-технічною базою.

  Довідково 

  З 2015 року між Головним управлінням ДСНС України у Донецькій області та Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH налагоджено тісну співпрацю. За чотири роки представники німецької сторони надали значну матеріальну та методичну допомогу рятувальникам Донеччини. Наразі триває впровадження спільних проектів.