• In English
 • У місті Вугледар Донецької області за принципами Нового освітнього простору оновили місцевий НВК “Мрія”. У ньому навчається майже 700 дітей.

  “Оновлений НВК “Мрія” у Вугледарі дійсно схожий на мрію. Яким яскравим він став після капітального ремонту за принципами Нового освітнього простору. Тепер це вже дійсно сучасна школа, де хочеться навчатися. Переконаний, діти туди ходять із задоволенням”, - зазначив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

  Вугледарський НВК “Мрія” був побудований ще 30 років тому і вже давно потребував сучасного ремонту. Після його оновлення ця школа стала опорною в місті.

  За принципами Нового освітнього простору в школі енергомодернізували та яскраво пофарбували фасад, змінили внутрішній дизайн, зробивши класи та коридори більш цікавими для учнів, закупили нові меблі та обладнання, влаштували безбар’єрний доступ.

  Нагадаємо, вже понад 300 шкіл та дитсадків по Україні активно впроваджують принципи НОП.

  Новий освітній простір (#НОП) створюється в навчальних закладах України за 4 основними принципами: енергоефективність, сучасне обладнання, мотивуючий простір, безбар‘єрність.

  Мета – створення комфортних умов для якісного навчання дітей в Новій українській школі.

  Проект ініційований Мінрегіоном і реалізується спільно з Міністерством освіти і науки України та органами місцевого самоврядування.